Αποτελέσματα αγώνα δρόμου “Μαρωνείας Ανάβασις”

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ ΑΝΑΒΑΣΙΣ
ΑΓΩΝΑΣ 3850Μ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1ος -15.26 -314 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ OSB_ENDURANCE_TEAM
1η -19.38 -305 ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39
1ος -15.26 -314 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ OSB_ENDURANCE_TEAM
2ος -15.49 -313 ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΞΑΝΘΗ OSB_Endurance_Team
3ος -16.32 -306 ΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΟΥΦΛΙ ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
-18.24 -322 ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-18.34 -321 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Λυκοι Κεχαγιογλου
-18.41 -315 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ OSB ENDURANCE TEAM
1η -19.38 -305 ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
-20.28 -316 ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
2η -21.12 -307 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ OSB endurance team
-21.12 -308 ΤΟΜΠΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ
3η -22.20 -311 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΚΑΒΑΛΑ OSB_ENDURANCE_TEAM
-22.37 -310 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΞΑΝΘΗ
-23.23 -323 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-24.45 -303 ΤΥΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
-24.53 -309 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ
-24.57 -312 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ Λυκοι Κεχαγιογλου
-26.43 -317 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΑΡΜΑΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
-30.10 -320 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ
-30.46 -319 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
-32.04 -328 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM
-32.15 -318 ΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
-35.14 -302 ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΡΕΝΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
-35.52 -325 ΚΟΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-36.03 -324 ΜΗΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-39.34 -327 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-39.56 -326 ΔΑΛΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ
-41.29 -301 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Orestiada stihl running team
-49.46 -304 ΚΩΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙA ΞΑΝΘΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49
1ος -16.25 -420 ΤΣΙΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣ.
2ος -16.56 -416 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
3ος -16.59 -430 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
-17.38 -409 ΚΑΜΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ NikolaidisMarathonTeam
-18.06 -413 ΣΑΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-18.28 -404 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
-18.56 -417 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
-20.02 -421 ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
-20.19 -428 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
-20.19 -429 ΚΟΪΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-21.12 -403 ΤΣΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
-21.44 -407 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible team
-22.06 -411 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔ.
1η -22.09 -412 ΒΑΒΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΚΡΗΝΙΔΕΣ
2η -22.10 -427 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
-22.16 -415 ΚΑΡΑΤΣΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
-23.01 -422 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Orestiada stihl running team
3η -23.18 -418 ΣΤΑΘΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
-23.47 -424 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
-23.48 -423 ΠΟΡΝΑΛΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
-25.38 -410 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜ.ΟΡΕΣΤΙΑΔ.
-28.59 -405 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM
-31.21 -401 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
-34.16 -414 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
-40.23 -425 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
-40.24 -426 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΘΗ XANTH IRUNNERS
-40.27 -402 ΤΣΙΡΙΜΩΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59
1ος -19.39 -502 ΕΛΑΦΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗ ULTIMA THULE
2ος -19.50 -507 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΛΥΔΙΑ ΚΑΒ.
-22.09 -504 ΜΕΡΚΟΎΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ Clain main xanthi runners
-23.28 -517 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS/CLAIN MAIN
-23.45 -503 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
-23.54 -514 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΗ
-24.26 -501 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΞΑΝΘΗ Clain Main Xanthi Runners
1η -24.33 -523 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΔΡΑΜΑ
-24.46 -521 ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΞΑΝΘΗ
3ος -24.58 -508 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
-26.15 -506 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑ
-26.45 -520 ΝΤΟΣΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ CLAlN MAIN RUNNERS
-27.15 -505 ΚΑΖΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
-27.39 -513 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
-28.11 -522 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible team
-29.31 -509 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2η -32.52 -519 ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ SCIENCETRAINING.GR
-35.42 -511 ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ IDEART DESIGN
-39.20 -515 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒ.
3η -39.20 -516 ΝΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΒ.
-42.56 -510 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60-69
1ος -18.42 -603 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΞΑΝΘΗ
2ος -25.27 -604 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
3ος -27.13 -601 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
3ος -27.13 -602 ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜ.ΟΡΕΣΤΙΑΔ.
1η -35.42 -605 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ IDEART DESIGN

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 70+
1ος -29.35 -620 ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

εάν υπάρχουν ενστάσεις ή απορίες επικοινωνήστε μαζί μας στο dromeasthrace@gmail.com ή στο 6907605015

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *