Aποτελέσματα του 1ου Νυχτερινού αγώνα Θράκης

1ος Νυχτερινός Αγώνας της Θράκης 2021
23/10/2021
5km

RANK BIB ATHLET TEAM-SPONSOR CAT TOTAL START CP1 CP2 5km

1 321 ΒΟΥΛΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M1 -39 00:16’18″290 00:00’01″316 00:03’15″103 00:12’19″501 00:16’18″290
2 411 ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ OSB ENDURANCE TEAM M1 -39 00:17’20″216 00:00’01″073 00:03’24″635 00:12’56″469 00:17’20″216
3 331 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M2 40-49 00:18’20″478 00:00’01″317 00:03’30″256 00:13’38″264 00:18’20″478
4 316 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M2 40-49 00:19’12″762 00:00’03″926 00:03’50″362 00:14’30″918 00:19’12″762
5 346 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ M1 -39 00:19’20″770 00:00’00″813 00:03’38″547 00:14’34″844 00:19’20″770
6 368 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M3 50-59 00:19’23″952 00:00’04″966 00:03’57″343 00:14’40″891 00:19’23″952
7 493 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ M1 -39 00:19’27″010 00:00’00″995 00:03’41″757 00:14’35″760 00:19’27″010
8 324 ΓΙΑΓΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M1 -39 00:19’45″946 00:00’00″936 00:03’56″744 00:15’06″720 00:19’45″946
9 480 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M1 -39 00:19’53″431 00:00’06″343 00:03’49″774 00:14’56″841 00:19’53″431
10 387 ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 -39 00:20’28″275 00:00’03″773 00:03’57″773 00:15’17″458 00:20’28″275
11 312 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 40-49 00:21’19″570 00:00’05″404 00:04’02″854 00:15’52″159 00:21’19″570
12 349 ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M2 40-49 00:21’46″958 00:00’04″361 00:04’07″440 00:16’23″719 00:21’46″958
13 345 ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M1 -39 00:21’48″195 00:00’04″024 00:04’18″304 00:16’36″740 00:21’48″195
14 426 ΞΥΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M1 -39 00:22’01″153 00:00’18″436 00:04’44″516 00:16’48″328 00:22’01″153
15 377 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M1 -39 00:22’08″072 00:00’14″720 00:04’41″257 00:16’55″776 00:22’08″072
16 412 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ OSB ENDURANCE TEAM F1 -39 00:22’08″784 00:00’01″703 00:04’01″737 00:16’25″989 00:22’08″784
17 492 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M4 60+ 00:22’31″205 00:00’00″934 00:04’26″661 00:17’08″978 00:22’31″205
18 446 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M1 -39 00:22’34″461 00:00’05″786 00:04’03″372 00:16’52″521 00:22’34″461
19 408 ΜΠΑΪΡΑΣ ΑΚΗΣ M2 40-49 00:22’43″563 00:00’05″784 00:04’30″464 00:17’15″461 00:22’43″563
20 406 ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M1 -39 00:22’44″523 00:00’05″349 00:04’30″281 00:17’15″266 00:22’44″523
21 330 ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 -39 00:22’50″095 00:00’03″056 00:03’59″742 00:17’33″065 00:22’50″095
22 344 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Σ.Δ.Υ.Ν (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΣΤΟΥ) M2 40-49 00:22’55″545 00:00’06″064 00:04’04″193 00:17’01″218 00:22’55″545
23 414 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 40-49 00:23’10″447 00:00’15″788 00:04’45″484 00:17’30″638 00:23’10″447
24 423 ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F1 -39 00:23’12″704 00:00’03″158 00:04’31″823 00:17’33″825 00:23’12″704
25 473 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M2 40-49 00:23’22″226 00:00’07″077 00:04’15″136 00:17’29″845 00:23’22″226
26 302 LULCHEVA STILYANA ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ F1 -39 00:23’26″604 00:00’05″544 00:04’40″203 00:17’41″906 00:23’26″604
27 366 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 40-49 00:23’40″502 00:00’07″309 00:04’43″776 00:17’53″165 00:23’40″502
28 340 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ F1 -39 00:23’43″368 00:00’04″484 00:04’30″703 00:17’48″306 00:23’43″368
29 395 ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M1 -39 00:23’44″880 00:00’09″427 00:04’27″782 00:17’49″006 00:23’44″880
30 382 ΛΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M1 -39 00:23’54″403 00:00’12″205 00:04’48″342 00:17’42″307 00:23’54″403
31 451 ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M2 40-49 00:23’56″350 00:00’05″349 00:04’12″755 00:17’47″785 00:23’56″350
32 328 ΓΙΟΒΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M1 -39 00:24’27″642 00:00’09″084 00:04’35″981 00:18’22″727 00:24’27″642
33 454 ΣΚΑΜΑΓΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 40-49 00:24’30″690 00:00’08″458 00:04’46″483 00:18’25″445 00:24’30″690
34 401 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M3 50-59 00:24’31″383 00:00’05″384 00:04’39″877 00:18’19″119 00:24’31″383
35 367 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M1 -39 00:24’32″306 00:00’16″499 00:04’56″761 00:18’31″841 00:24’32″306
36 399 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 40-49 00:24’37″223 00:00’04″403 00:04’47″561 00:18’29″645 00:24’37″223
37 347 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΝΑΝΣΥ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ F1 -39 00:24’37″409 00:00’00″811 00:04’47″121 00:18’29″265 00:24’37″409
38 338 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ M3 50-59 00:24’38″949 00:00’06″834 00:04’50″538 00:18’30″480 00:24’38″949
39 375 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M1 -39 00:24’46″180 00:00’07″799 00:04’47″005 00:18’28″998 00:24’46″180
40 305 ΑΪΤΑΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΕΓΝΑΤΙΑ M2 40-49 00:24’54″391 00:00’10″625 00:04’58″642 00:18’49″966 00:24’54″391
41 417 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΕΓΝΑΤΙΑ M3 50-59 00:24’54″511 00:00’10″793 00:04’58″962 00:18’50″487 00:24’54″511
42 310 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΕΓΝΑΤΙΑ M3 50-59 00:24’54″515 00:00’10″715 00:04’57″572 00:18’50″946 00:24’54″515
43 481 ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M1 -39 00:24’56″628 00:00’07″931 00:04’55″721 00:19’11″604 00:24’56″628
44 350 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ XANTHI RANERS M1 -39 00:25’17″313 00:00’08″689 00:04’50″461 00:18’55″244 00:25’17″313
45 466 ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ M4 60+ 00:25’28″788 00:00’08″074 00:04’50″721 00:18’54″976 00:25’28″788
46 353 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΩΝ M4 60+ 00:25’34″346 00:00’07″215 00:04’49″821 00:18’52″745 00:25’34″346
47 358 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΞΑΝΘΗ F1 -39 00:25’50″135 00:00’14″745 00:05’30″092 00:19’39″106 00:25’50″135
48 376 ΚΥΡΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F2 40-49 00:25’55″347 00:00’13″146 00:05’06″301 00:19’29″364 00:25’55″347
49 434 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F1 -39 00:26’00″637 00:00’14″108 00:04’49″285 00:19’41″698 00:26’00″637
50 463 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ M2 40-49 00:26’03″857 00:00’06″243 00:04’42″422 00:19’18″019 00:26’03″857
51 402 ΜΕΤΑΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F1 -39 00:26’12″957 00:00’13″266 00:05’05″201 00:19’30″065 00:26’12″957
52 384 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ ΝΕΣΤΟΥ M2 40-49 00:26’22″395 00:00’08″692 00:05’01″451 00:19’48″303 00:26’22″395
53 494 ΖΕΜΑΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M2 40-49 00:26’33″257 00:00’19″625 00:05’27″602 00:20’01″604 00:26’33″257
54 393 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M3 50-59 00:26’34″213 00:00’19″385 00:05’26″191 00:20’00″965 00:26’34″213
55 495 ΤΖΗΡΙΝΗ ΘΕΑΝΩ F2 40-49 00:26’36″516 00:00’04″309 00:04’48″462 00:19’46″268 00:26’36″516
56 351 ΔΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M1 -39 00:26’59″598 00:00’07″134 00:05’33″932 00:20’18″943 00:26’59″598
57 478 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F1 -39 00:27’04″620 00:00’08″976 00:04’52″031 00:20’00″219 00:27’04″620
58 444 ΠΕΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M2 40-49 00:27’05″360 00:00’18″750 00:05’31″053 00:20’33″938 00:27’05″360
59 474 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M3 50-59 00:27’10″119 00:00’11″175 00:05’15″422 00:20’33″485 00:27’10″119
60 471 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΑ M3 50-59 00:27’21″161 00:00’12″204 00:05’33″033 00:20’47″202 00:27’21″161
61 309 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M1 -39 00:27’38″113 00:00’07″077 00:04’31″303 00:20’45″466 00:27’38″113
62 374 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M1 -39 00:27’39″042 00:00’08″077 00:04’55″584 00:20’45″079 00:27’39″042
63 458 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M4 60+ 00:27’40″996 00:00’03″434 00:04’54″882 00:20’41″916 00:27’40″996
64 483 ΜΟΥΤΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M1 -39 00:27’41″862 00:00’17″163 00:05’53″442 00:21’12″757 00:27’41″862
65 356 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΒΑΙΟΣ M2 40-49 00:27’42″173 00:00’17″584 00:05’32″683 00:20’48″615 00:27’42″173
66 392 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ M3 50-59 00:27’50″204 00:00’12″665 00:05’55″182 00:21’09″017 00:27’50″204
67 333 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ RODOPI RUNNERS + DRASIBIKES F2 40-49 00:27’51″502 00:00’08″575 00:05’42″421 00:21’01″544 00:27’51″502
68 379 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RODOPI RUNNERS + DRASIBIKES M2 40-49 00:27’51″780 00:00’08″078 00:05’42″380 00:21’01″945 00:27’51″780
69 354 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M2 40-49 00:27’51″837 00:00’11″418 00:05’32″501 00:21’05″349 00:27’51″837
70 355 ΖΑΓΓΙΛΗ ΚΡΙΣΤΙ F1 -39 00:27’53″284 00:00’07″133 00:05’27″483 00:20’57″223 00:27’53″284
71 332 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ ΤΑΧΥΤΑΤΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ F1 -39 00:27’54″086 00:00’13″724 00:05’49″171 00:21’07″777 00:27’54″086
72 438 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΒΑΣ F3 50-59 00:28’00″023 00:00’09″229 00:05’34″581 00:21’13″523 00:28’00″023
73 452 ΜΥΡΜΙΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 -39 00:28’06″424 00:00’04″303 00:04’46″661 00:20’53″462 00:28’06″424
74 496 ΚΑΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ RODOPI RUNNERS M3 50-59 00:28’21″725 00:00’08″396 00:05’25″582 00:21’07″982 00:28’21″725
75 363 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M2 40-49 00:28’28″965 00:00’13″948 00:05’30″720 00:21’10″185 00:28’28″965
76 485 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F2 40-49 00:28’40″185 00:00’22″475 00:05’51″623 00:21’39″404 00:28’40″185
77 313 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F1 -39 00:28’46″929 00:00’15″464 00:05’54″312 00:21’40″444 00:28’46″929
78 435 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M1 -39 00:28’51″104 00:00’17″647 00:06’16″540 00:22’11″623 00:28’51″104
79 380 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M2 40-49 00:28’57″837 00:00’11″978 00:06’02″637 00:21’53″183 00:28’57″837
80 303 TAGLE STEVEN ΗΠΑ M1 -39 00:28’58″726 00:00’11″813 00:06’01″701 00:21’54″566 00:28’58″726
81 320 ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M2 40-49 00:29’02″886 00:00’18″650 00:06’10″551 00:22’05″819 00:29’02″886
82 418 ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M2 40-49 00:29’13″187 00:00’16″262 00:05’51″779 00:22’03″916 00:29’13″187
83 500 ΜΑΝΩΛΤΣΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F1 -39 00:29’17″219 00:00’14″883 00:05’53″338 00:22’20″896 00:29’17″219
84 389 ΛΑΦΤΣΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ F1 -39 00:29’18″418 00:00’15″305 00:05’32″295 00:21’44″704 00:29’18″418
85 385 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M1 -39 00:29’21″321 00:00’14″567 00:05’42″825 00:22’07″622 00:29’21″321
86 442 ΠΕΤΑΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ F1 -39 00:29’21″322 00:00’14″105 00:05’41″922 00:22’07″763 00:29’21″322
87 336 ΓΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΦΘΑ M1 -39 00:29’25″768 00:00’13″328 00:05’11″121 00:21’42″424 00:29’25″768
88 335 ΓΟΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΦΘΑ M2 40-49 00:29’26″169 00:00’13″375 00:05’10″553 00:21’42″802 00:29’26″169
89 365 ΤΣΙΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M1 -39 00:29’30″629 00:00’23″834 00:06’41″579 00:22’46″861 00:29’30″629
90 357 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ F3 50-59 00:29’31″409 00:00’09″644 00:05’39″115 00:21’59″724 00:29’31″409
91 436 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΣ M1 -39 00:29’31″469 00:00’24″556 00:06’41″779 00:22’46″276 00:29’31″469
92 472 ΧΑΤΖΗΤΟΛΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ M2 40-49 00:29’31″911 00:00’23″779 00:06’40″039 00:22’37″665 00:29’31″911
93 484 ΓΙΑΝΝΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F1 -39 00:29’41″948 00:00’09″026 00:05’13″597 00:22’06″538 00:29’41″948
94 314 ΑΣΠΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ F1 -39 00:29’44″099 00:00’09″604 00:05’41″821 00:22’29″563 00:29’44″099
95 482 ΚΑΡΑΒΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 50-59 00:29’49″290 00:00’22″538 00:05’21″682 00:22’02″822 00:29’49″290
96 425 ΝΤΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M2 40-49 00:29’50″892 00:00’15″128 00:06’00″141 00:22’33″294 00:29’50″892
97 323 ΓΕΡΑΣΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ F2 40-49 00:29’52″190 00:00’04″490 00:05’28″699 00:22’36″003 00:29’52″190
98 301 BABACOV ELENA ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ F3 50-59 00:30’00″454 00:00’12″984 00:05’57″263 00:22’42″442 00:30’00″454
99 391 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F1 -39 00:30’07″850 00:00’12″169 00:05’57″200 00:22’43″533 00:30’07″850
100 371 ΚΟΥΧΑΡΕΒΑ ΣΒΕΤΛΑΝΑ RODOPI RUNNERS F2 40-49 00:30’18″431 00:00’17″583 00:05’56″361 00:22’36″961 00:30’18″431
101 325 ΓΙΑΛΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F4 60+ 00:30’23″732 00:00’04″028 00:05’28″179 00:22’30″933 00:30’23″732
102 326 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΘΕΑΝΩ F1 -39 00:30’27″772 00:00’07″076 00:05’49″147 00:22’57″958 00:30’27″772
103 390 ΛΙΓΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M1 -39 00:30’31″994 00:00’20″985 00:06’25″740 00:23’15″578 00:30’31″994
104 415 ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F1 -39 00:30’32″532 00:00’18″648 00:05’34″900 00:22’35″885 00:30’32″532
105 315 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΛΣΑ ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΑ F2 40-49 00:30’39″394 00:00’11″234 00:06’08″880 00:23’11″162 00:30’39″394
106 461 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΛΓΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F1 -39 00:30’58″546 00:00’13″068 00:06’14″450 00:23’29″052 00:30’58″546
107 341 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ F1 -39 00:31’03″816 00:00’25″525 00:06’28″951 00:23’32″403 00:31’03″816
108 342 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M2 40-49 00:31’03″890 00:00’25″267 00:06’29″411 00:23’32″197 00:31’03″890
109 308 ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ M4 60+ 00:31’16″073 00:00’08″399 00:05’53″184 00:23’20″151 00:31’16″073
110 373 ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΡΕΝΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F2 40-49 00:31’20″898 00:00’04″686 00:05’45″670 00:23’22″781 00:31’20″898
111 447 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Λυκοι Κεχαγιογλου M1 -39 00:31’21″433 00:00’04″963 00:05’46″054 00:23’21″876 00:31’21″433
112 397 ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ IWEBIT.GR M1 -39 00:31’27″338 00:00’11″176 00:05’32″036 00:23’54″020 00:31’27″338
113 468 ΤΣΙΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F1 -39 00:31’30″539 00:00’09″025 00:05’48″505 00:23’14″152 00:31’30″539
114 469 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M2 40-49 00:31’35″897 00:00’16″266 00:06’15″101 00:23’36″736 00:31’35″897
115 359 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ F3 50-59 00:31’46″853 00:00’11″433 00:06’25″740 00:24’03″564 00:31’46″853
116 319 ΒΛΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ F2 40-49 00:31’58″619 00:00’20″862 00:06’27″396 00:24’05″401 00:31’58″619
117 453 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ F2 40-49 00:32’00″817 00:00’21″916 00:06’30″739 00:24’21″162 00:32’00″817
118 329 ΓΚΑΡΕΤΣΑ ΒΙΚΥ F2 40-49 00:32’00″819 00:00’22″796 00:06’31″899 00:24’20″573 00:32’00″819
119 448 ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M1 -39 00:32’07″240 00:00’22″235 00:06’50″041 00:24’47″941 00:32’07″240
120 475 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ F1 -39 00:32’18″920 00:00’25″268 00:06’29″980 00:24’14″081 00:32’18″920
121 432 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M1 -39 00:32’20″332 00:00’23″259 00:06’37″106 00:24’43″260 00:32’20″332
122 433 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 50-59 00:32’21″329 00:00’24″216 00:06’37″770 00:24’43″654 00:32’21″329
123 459 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M1 -39 00:32’39″720 00:00’24″078 00:06’01″642 00:24’33″824 00:32’39″720
124 416 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM F1 -39 00:32’49″423 00:00’16″368 00:06’32″138 00:24’33″021 00:32’49″423
125 467 ΤΣΙΠΟΥ ΜΑΡΙΑ F1 -39 00:32’54″802 00:00’09″263 00:05’50″702 00:24’05″257 00:32’54″802
126 419 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ #Lioncode Running Team M1 -39 00:32’55″433 00:00’22″338 00:06’52″942 00:25’19″813 00:32’55″433
127 307 ΑΛΕΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F2 40-49 00:32’58″378 00:00’12″306 00:06’02″199 00:24’36″356 00:32’58″378
128 427 ΟΥΖΟΥΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΠΑΚΟΥΡ F1 -39 00:33’05″224 00:00’14″345 00:06’42″320 00:25’12″414 00:33’05″224
129 449 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ MISSION IMPOSSIBLE TEAM F2 40-49 00:33’05″377 00:00’18″585 00:06’41″521 00:25’07″257 00:33’05″377
130 404 ΜΥΡΜΙΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M2 40-49 00:33’32″043 00:00’12″661 00:06’25″502 00:24’49″225 00:33’32″043
131 470 ΦΙΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M2 40-49 00:33’45″525 00:00’11″417 00:05’51″502 00:25’25″682 00:33’45″525
132 407 ΜΠΑΪΡΑΜ ΕΡΔΕΜ M1 -39 00:33’47″934 00:00’17″845 00:06’28″357 00:25’08″037 00:33’47″934
133 497 ΚΕΣΙΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ MOTO CLUB ALEXANDROUPOLIS -ΟΙ ΑΓΡΙΑΝΕΣ- M2 40-49 00:33’58″988 00:00’06″899 00:05’23″423 00:25’13″794 00:33’58″988
134 479 ΠΑΠΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F2 40-49 00:34’06″648 00:00’10″714 00:06’34″304 00:25’32″692 00:34’06″648
135 381 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ F1 -39 00:34’13″107 00:00’13″065 00:06’35″930 00:27’01″000 00:34’13″107
136 318 ΒΑΣΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ROAD RUNNER M1 -39 00:34’25″450 00:00’13″324 00:06’51″042 00:26’38″334 00:34’25″450
137 456 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ PE8AMENOS RATATOYI F1 -39 00:34’25″787 00:00’13″664 00:06’51″241 00:26’38″420 00:34’25″787
138 386 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΑ F2 40-49 00:34’35″107 00:00’11″035 00:06’18″074 00:25’48″731 00:34’35″107
139 455 ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ M3 50-59 00:34’35″664 00:00’14″745 00:06’49″562 00:26’18″562 00:34’35″664
140 317 ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F1 -39 00:34’55″772 00:00’20″208 00:08’47″881 00:27’16″329 00:34’55″772
141 322 ΓΑΝΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RODOPI RUNNERS M4 60+ 00:35’12″134 00:00’17″278 00:06’48″223 00:26’43″119 00:35’12″134
142 460 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M3 50-59 00:36’08″713 00:00’24″301 00:06’48″094 00:26’45″892 00:36’08″713
143 437 ΜΠΑΣΜΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F2 40-49 00:36’08″804 00:00’22″877 00:06’49″273 00:26’47″438 00:36’08″804
144 343 ΔΕΒΕΤΖΗ ΣΙΣΣΥ F2 40-49 00:36’14″434 00:00’08″253 00:06’55″295 00:27’16″990 00:36’14″434
145 352 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F1 -39 00:36’30″867 00:00’26″087 00:06’31″119 00:27’08″391 00:36’30″867
146 476 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F1 -39 00:36’32″195 00:00’25″426 00:06’30″082 00:27’07″335 00:36’32″195
147 388 ΚΟΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M2 40-49 00:36’39″218 00:00’20″989 00:06’37″630 00:27’23″871 00:36’39″218
148 443 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F3 50-59 00:36’45″507 00:00’04″965 00:06’42″081 00:27’43″801 00:36’45″507
149 477 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M1 -39 00:37’07″419 00:00’20″865 00:07’31″102 00:28’05″838 00:37’07″419
150 400 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M4 60+ 00:37’48″776 00:00’17″225 00:07’04″295 00:28’21″039 00:37’48″776
151 464 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΚΟΥΡ F2 40-49 00:37’51″989 00:00’15″084 00:06’52″874 00:28’08″867 00:37’51″989
152 360 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΚΟΥΡ F1 -39 00:37’52″006 00:00’14″828 00:06’53″272 00:28’08″906 00:37’52″006
153 429 ΠΑΠΑΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ F3 50-59 00:39’14″301 00:00’09″528 00:07’15″040 00:29’02″961 00:39’14″301
154 300 ΚΕΡΑΜΑΡΑΚΗ ΝΙΚΗ F3 50-59 00:39’15″226 00:00’07″310 00:07’14″383 00:29’42″237 00:39’15″226
155 457 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M4 60+ 00:39’17″145 00:00’27″015 00:08’51″320 00:29’11″171 00:39’17″145
156 311 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F2 40-49 00:39’43″788 00:00’14″524 00:07’21″880 00:29’39″016 00:39’43″788
157 486 ΤΖΙΑΜΠΑΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F3 50-59 00:39’49″802 00:00’05″286 00:07’20″541 00:30’05″327 00:39’49″802
158 422 ΝΙΚΗΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Chalkidiki Runners Club F2 40-49 00:41’03″369 00:00’10″915 00:07’00″751 00:30’56″516 00:41’03″369
159 394 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M1 -39 00:41’19″813 00:00’17″907 00:06’50″802 00:30’23″796 00:41’19″813
160 383 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΑ M3 50-59 00:41’49″516 00:00’12″664 00:07’36″091 00:31’08″268 00:41’49″516
161 348 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F1 -39 00:41’55″358 00:00’05″669 00:07’30″720 00:31’04″456 00:41’55″358
162 369 ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΒΙΚΗ F1 -39 00:42’25″498 00:00’08″886 00:07’26″894 00:31’58″678 00:42’25″498
163 334 ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M1 -39 00:42’25″597 00:00’08″885 00:07’25″660 00:31’56″875 00:42’25″597
164 362 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F1 -39 00:42’28″529 00:00’15″207 00:07’22″163 00:31’56″759 00:42’28″529
165 361 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ F1 -39 00:42’29″697 00:00’15″007 00:07’22″024 00:31’55″830 00:42’29″697
166 339 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F2 40-49 00:43’47″814 00:00’05″343 00:07’38″079 00:32’24″554 00:43’47″814
167 405 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M3 50-59 00:45’07″173 00:00’20″685 00:08’54″428 00:33’51″134 00:45’07″173
168 465 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M1 -39 00:45’07″292 00:00’05″787 00:07’28″779 00:32’35″765 00:45’07″292
169 499 ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 40-49 00:54’41″000 00:00’27″858 00:10’35″175 00:40’34″992 00:54’41″000
170 498 ΚΕΛΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M2 40-49 00:00’00″000 00:00’27″375 00:10’35″280 00:54’41″000
171 372 ΚΥΠΑΡΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M4 60+ 00:08’52″569 00:00’25″588 00:08’52″569

1ος Νυχτερινός Αγώνας της Θράκης 2021
23/10/2021
10km

RANK BIB ATHLET TEAM-SPONSOR CAT TOTAL START CP1 CP2 5km CP3 CP4 10km

1 192 ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M2 40-49 00:37’07″978 00:00’00″646 00:03’39″509 00:13’44″726 00:18’21″603 00:22’06″100 00:32’35″395 00:37’07″978
2 144 ΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ MAGGINAS RUNNING TEAM M1 -39 00:37’18″795 00:00’00″398 00:03’42″988 00:13’53″038 00:18’29″786 00:22’12″618 00:32’38″143 00:37’18″795
3 240 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΦΑ ΕΒΡΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ M1 -39 00:37’31″160 00:00’03″988 00:03’40″144 00:13’55″276 00:18’41″948 00:22’27″314 00:33’00″033 00:37’31″160
4 187 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M1 -39 00:37’52″963 00:00’04″985 00:03’39″768 00:13’54″807 00:18’42″263 00:22’33″978 00:33’11″215 00:37’52″963
5 139 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M3 50-59 00:38’41″738 00:00’00″860 00:03’41″443 00:14’11″167 00:19’03″034 00:22’57″473 00:33’54″920 00:38’41″738
6 143 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP-XANTHI RUNNERS M2 40-49 00:38’43″215 00:00’04″984 00:03’53″651 00:14’39″288 00:19’33″171 00:23’25″197 00:34’10″721 00:38’43″215
7 202 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ALTER RAIN RUNNERS M1 -39 00:38’54″237 00:00’08″275 00:04’02″112 00:14’46″971 00:19’38″212 00:23’30″938 00:34’14″335 00:38’54″237
8 148 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M2 40-49 00:39’00″247 00:00’05″123 00:03’50″909 00:14’39″090 00:19’32″750 00:23’25″738 00:34’15″852 00:39’00″247
9 201 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M1 -39 00:39’48″431 00:00’08″057 00:04’09″091 00:15’17″155 00:20’14″888 00:24’10″956 00:35’13″960 00:39’48″431
10 186 ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M1 -39 00:39’51″925 00:00’00″523 00:03’54″078 00:14’56″730 00:19’53″512 00:23’53″189 00:34’57″121 00:39’51″925
11 262 ΚΑΜΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΗΣ NikolaidisMarathonTeam M2 40-49 00:40’53″259 00:00’05″722 00:04’16″429 00:15’37″385 00:20’55″489 00:25’07″206 00:36’09″451 00:40’53″259
12 142 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ GREIF CLUB DEUTSCHLAND M3 50-59 00:40’54″003 00:00’05″949 00:04’01″388 00:15’16″109 00:20’19″205 00:24’22″623 00:35’52″820 00:40’54″003
13 166 ΚΙΜΠΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ M3 50-59 00:41’05″570 00:00’06″347 00:04’20″467 00:15’42″556 00:20’40″536 00:24’40″596 00:36’08″631 00:41’05″570
14 267 ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ MAGGINAS RUNNING TEAM M1 -39 00:41’20″966 00:00’04″668 00:04’14″132 00:15’53″005 00:21’04″817 00:25’11″656 00:36’33″472 00:41’20″966
15 215 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ XANTHI RUNNERS M1 -39 00:41’28″556 00:00’05″950 00:04’19″829 00:16’04″015 00:21’10″078 00:25’12″879 00:36’28″220 00:41’28″556
16 212 ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 40-49 00:41’30″928 00:00’06″484 00:04’14″570 00:15’53″634 00:21’06″398 00:25’13″513 00:36’34″033 00:41’30″928
17 188 ΜΠΑΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΩΗ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ M1 -39 00:41’57″259 00:00’07″437 00:04’15″212 00:15’49″894 00:21’01″078 00:25’09″435 00:36’50″400 00:41’57″259
18 152 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΦΥΛΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ M3 50-59 00:42’39″839 00:00’08″815 00:04’30″867 00:16’25″308 00:21’41″882 00:25’56″335 00:37’39″673 00:42’39″839
19 184 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RODOPI RUNNERS M2 40-49 00:42’41″511 00:00’00″461 00:04’00″832 00:15’37″784 00:20’55″410 00:25’10″976 00:37’27″798 00:42’41″511
20 194 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 -39 00:42’46″333 00:00’06″404 00:04’23″744 00:16’12″286 00:21’33″539 00:25’47″676 00:37’39″344 00:42’46″333
21 141 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M3 50-59 00:42’48″359 00:00’01″876 00:04’20″209 00:15’58″959 00:21’13″495 00:25’28″635 00:37’30″774 00:42’48″359
22 177 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ F2 40-49 00:43’10″301 00:00’00″997 00:04’07″063 00:15’55″177 00:21’17″713 00:25’38″508 00:37’46″938 00:43’10″301
23 282 ΚΙΣΣΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M3 50-59 00:43’13″221 00:00’04″986 00:04’32″385 00:16’31″415 00:21’52″600 00:26’10″654 00:38’07″189 00:43’13″221
24 101 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ XANTHI RUNNERS M4 60+ 00:43’23″446 00:00’06″288 00:04’01″408 00:15’56″154 00:21’16″938 00:25’33″503 00:37’57″457 00:43’23″446
25 197 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ MISSION IMPOSSIBLE TEAM M3 50-59 00:43’27″101 00:00’06″225 00:04’05″064 00:15’54″268 00:21’13″929 00:25’35″345 00:37’55″690 00:43’27″101
26 153 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ M1 -39 00:43’40″638 00:00’07″774 00:04’16″888 00:16’30″029 00:22’04″740 00:26’30″569 00:38’22″771 00:43’40″638
27 233 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ OSB ENDURANCE TEAM M2 40-49 00:43’44″763 00:00’09″235 00:04’39″969 00:17’00″200 00:22’23″364 00:26’44″695 00:38’41″037 00:43’44″763
28 115 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΑΣ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α M1 -39 00:43’50″764 00:00’05″823 00:04’13″700 00:16’21″988 00:21’49″451 00:26’15″657 00:38’45″121 00:43’50″764
29 239 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ M2 40-49 00:43’57″343 00:00’07″693 00:04’24″549 00:16’22″895 00:21’44″693 00:26’10″877 00:38’32″998 00:43’57″343
30 274 ΣΑΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M2 40-49 00:44’08″544 00:00’07″084 00:04’14″948 00:16’03″154 00:21’29″297 00:25’53″957 00:38’31″550 00:44’08″544
31 272 ΠΑΤΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M2 40-49 00:44’22″006 00:00’07″836 00:04’19″689 00:16’13″533 00:21’44″553 00:26’19″689 00:39’02″699 00:44’22″006
32 161 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΣΤΟΥ M1 -39 00:44’26″568 00:00’14″038 00:04’42″782 00:16’49″375 00:22’09″542 00:26’48″771 00:39’06″357 00:44’26″568
33 114 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ RODOPI RUNNERS M2 40-49 00:44’29″501 00:00’08″853 00:04’40″447 00:17’02″433 00:22’27″297 00:26’51″349 00:39’08″020 00:44’29″501
34 235 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ XANTHI RUNNERS M3 50-59 00:44’41″289 00:00’13″125 00:04’30″327 00:16’36″733 00:22’15″939 00:26’42″455 00:39’13″848 00:44’41″289
35 109 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΣΤΟΥ M2 40-49 00:44’45″858 00:00’13″388 00:04’43″928 00:16’57″394 00:22’28″782 00:26’55″789 00:39’20″232 00:44’45″858
36 287 ΣΑΝΤΕΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 -39 00:44’55″184 00:00’06″883 00:04’24″292 00:16’41″172 00:22’19″642 00:26’47″336 00:39’27″866 00:44’55″184
37 131 ΓΙΟΡΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ M1 -39 00:45’00″466 00:00’11″068 00:04’46″845 00:17’22″391 00:22’54″365 00:27’17″576 00:39’40″952 00:45’00″466
38 108 SARISOY-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΙΝΕ F3 50-59 00:45’02″220 00:00’00″923 00:04’10″448 00:16’24″187 00:22’00″017 00:26’34″057 00:39’26″497 00:45’02″220
39 273 ΡΩΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 40-49 00:45’06″409 00:00’08″355 00:04’46″207 00:17’19″187 00:22’52″883 00:27’20″167 00:39’49″116 00:45’06″409
40 182 ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. M1 -39 00:45’09″949 00:00’20″177 00:04’44″947 00:17’01″207 00:22’37″767 00:27’06″390 00:39’48″197 00:45’09″949
41 146 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ M1 -39 00:45’13″866 00:00’19″023 00:04’58″541 00:17’09″574 00:22’37″564 00:27’00″136 00:39’44″280 00:45’13″866
42 195 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 -39 00:45’21″842 00:00’12″924 00:04’44″269 00:17’20″874 00:22’56″697 00:27’23″599 00:39’57″056 00:45’21″842
43 230 ΣΩΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ M2 40-49 00:45’24″750 00:00’09″513 00:04’13″503 00:16’39″972 00:22’20″023 00:26’55″030 00:39’50″911 00:45’24″750
44 242 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ OSB ENDURANCE TEAM F1 -39 00:45’25″821 00:00’05″826 00:04’23″792 00:16’41″634 00:22’18″101 00:26’50″434 00:39’40″010 00:45’25″821
45 219 ΡΕΜΠΟΥΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M1 -39 00:45’27″508 00:00’01″248 00:03’56″198 00:15’59″578 00:21’39″759 00:26’13″408 00:39’26″976 00:45’27″508
46 283 ΠΕΪΧΟΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 -39 00:45’30″492 00:00’11″725 00:04’25″132 00:16’30″714 00:22’11″041 00:26’46″410 00:39’43″638 00:45’30″492
47 223 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M3 50-59 00:45’31″452 00:00’07″834 00:04’25″129 00:16’48″466 00:22’36″066 00:27’07″194 00:39’53″717 00:45’31″452
48 102 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MISSION IMPOSSIBLE TEAM M2 40-49 00:45’43″104 00:00’07″836 00:04’16″989 00:16’29″976 00:22’05″101 00:26’43″167 00:39’53″129 00:45’43″104
49 118 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. M1 -39 00:46’09″925 00:00’20″858 00:05’01″788 00:17’52″674 00:23’40″466 00:28’19″754 00:40’53″595 00:46’09″925
50 137 ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB M2 40-49 00:46’20″434 00:00’05″126 00:04’38″337 00:17’13″667 00:22’49″023 00:27’26″047 00:40’24″756 00:46’20″434
51 214 ΠΙΠΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ORESTIADA RUNNING TEAM M2 40-49 00:46’39″088 00:00’10″483 00:04’41″388 00:17’23″913 00:23’07″170 00:27’43″816 00:40’55″635 00:46’39″088
52 173 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ OSB ENDURANCE TEAM M2 40-49 00:46’47″529 00:00’09″815 00:04’39″267 00:17’21″504 00:23’05″746 00:27’46″707 00:40’57″407 00:46’47″529
53 117 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M1 -39 00:46’52″398 00:00’00″586 00:04’43″323 00:17’47″033 00:23’31″367 00:28’15″590 00:41’27″509 00:46’52″398
54 121 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 40-49 00:47’25″970 00:00’15″855 00:04’41″907 00:17’20″816 00:23’11″468 00:27’52″908 00:41’42″015 00:47’25″970
55 285 ΛΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M1 -39 00:47’41″098 00:00’13″003 00:05’00″109 00:18’08″272 00:23’58″068 00:28’45″254 00:42’02″635 00:47’41″098
56 248 ΧΡΙΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M2 40-49 00:47’47″939 00:00’12″485 00:04’40″351 00:17’31″855 00:23’28″326 00:28’17″614 00:41’58″227 00:47’47″939
57 120 ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ F1 -39 00:48’07″403 00:00’06″086 00:04’31″628 00:17’58″445 00:24’00″927 00:28’52″633 00:42’26″268 00:48’07″403
58 105 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M3 50-59 00:48’07″641 00:00’07″894 00:04’45″932 00:18’02″465 00:23’58″648 00:28’47″149 00:42’23″468 00:48’07″641
59 165 ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M1 -39 00:48’26″184 00:00’09″233 00:04’27″729 00:17’31″653 00:23’28″329 00:28’17″973 00:42’19″334 00:48’26″184
60 134 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙ M3 50-59 00:48’26″637 00:00’15″655 00:04’50″836 00:18’22″206 00:24’13″391 00:28’59″827 00:42’38″068 00:48’26″637
61 163 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F1 -39 00:48’37″892 00:00’07″975 00:04’34″122 00:17’56″574 00:24’02″032 00:28’53″373 00:42’26″908 00:48’37″892
62 135 ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ XANTHI RUNNERS-CLAIN MAIN RUNNERS M2 40-49 00:48’42″826 00:00’11″784 00:04’52″458 00:18’25″451 00:24’25″369 00:29’15″615 00:42’55″705 00:48’42″826
63 200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙ M3 50-59 00:48’46″563 00:00’16″563 00:04’51″738 00:18’19″043 00:24’18″890 00:29’06″885 00:42’41″674 00:48’46″563
64 238 ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ID Thumb Accent M2 40-49 00:48’55″280 00:00’17″088 00:05’27″308 00:18’49″773 00:24’48″471 00:29’35″773 00:43’04″116 00:48’55″280
65 119 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ M2 40-49 00:48’58″644 00:00’10″762 00:04’54″568 00:18’15″383 00:24’16″769 00:29’10″774 00:42’56″406 00:48’58″644
66 116 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ M3 50-59 00:49’00″377 00:00’09″059 00:04’41″982 00:18’22″954 00:24’35″374 00:29’29″554 00:43’07″234 00:49’00″377
67 277 ΖΑΦΕΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 -39 00:49’05″025 00:00’07″657 00:04’29″609 00:17’56″512 00:24’02″146 00:28’53″616 00:43’08″644 00:49’05″025
68 204 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M2 40-49 00:49’06″543 00:00’16″786 00:05’05″487 00:18’27″936 00:24’32″211 00:29’21″334 00:43’06″376 00:49’06″543
69 168 ΚΟΒΑΛΑΚ ΣΕΖΕΡ RODOPI RUNNERS M1 -39 00:49’06″858 00:00’06″983 00:04’40″568 00:18’42″906 00:24’52″324 00:29’43″346 00:43’20″607 00:49’06″858
70 145 ΔΕΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ RODOPI RUNNERS M1 -39 00:49’29″087 00:00’15″394 00:05’11″128 00:18’55″814 00:25’02″852 00:29’56″771 00:43’32″474 00:49’29″087
71 246 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M1 -39 00:49’29″966 00:00’06″925 00:04’40″230 00:18’35″752 00:24’50″945 00:29’44″290 00:43’30″175 00:49’29″966
72 183 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧANTHI RUNNER – CLAIN MAIN M4 60+ 00:49’38″328 00:00’09″432 00:04’37″342 00:17’57″871 00:24’15″405 00:29’14″946 00:43’29″286 00:49’38″328
73 104 ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΚΙΚΗ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F2 40-49 00:49’44″219 00:00’06″404 00:04’39″324 00:18’41″652 00:24’51″325 00:29’42″573 00:43’30″494 00:49’44″219
74 189 ΜΠΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙ M3 50-59 00:49’44″926 00:00’15″854 00:04’50″751 00:18’19″388 00:24’25″170 00:29’23″014 00:43’37″168 00:49’44″926
75 107 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑΣ Α. Σ. ΦΟΙ. Ξ. Ι. Α. M1 -39 00:49’45″647 00:00’20″113 00:04’48″488 00:18’06″685 00:24’05″689 00:29’07″642 00:43’27″450 00:49’45″647
76 158 ΙΣΜΑΗΛ ΜΟΥΣΤΑΦΑ M1 -39 00:49’46″567 00:00’11″997 00:04’47″029 00:18’24″012 00:24’38″942 00:29’32″753 00:43’38″673 00:49’46″567
77 167 ΚΙΣΣΟΥΔΗΣ ΔΟΥΛΗΣ M2 40-49 00:50’10″388 00:00’10″376 00:04’58″092 00:19’14″643 00:25’30″506 00:30’35″935 00:44’37″129 00:50’10″388
78 179 ΛΙΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M3 50-59 00:50’11″617 00:00’12″554 00:05’02″907 00:18’44″306 00:24’54″355 00:29’52″168 00:44’06″228 00:50’11″617
79 124 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙ M3 50-59 00:50’12″199 00:00’16″003 00:05’15″598 00:19’14″202 00:25’28″404 00:30’20″433 00:44’17″594 00:50’12″199
80 175 ΚΡΕΒΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 -39 00:50’12″333 00:00’20″078 00:05’28″609 00:19’16″969 00:25’24″314 00:30’16″733 00:44’14″352 00:50’12″333
81 136 ΓΚΡΟΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M1 -39 00:50’17″010 00:00’10″704 00:04’58″088 00:19’15″855 00:25’31″498 00:30’35″636 00:44’37″437 00:50’17″010
82 228 ΣΤΑΘΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F2 40-49 00:50’18″010 00:00’05″727 00:04’37″480 00:18’21″814 00:24’40″585 00:29’40″516 00:44’01″326 00:50’18″010
83 126 ΒΟΛΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M2 40-49 00:50’29″180 00:00’18″878 00:05’27″988 00:19’18″009 00:25’25″583 00:30’18″435 00:44’19″273 00:50’29″180
84 125 ΒΟΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 -39 00:50’34″233 00:00’19″615 00:05’28″552 00:19’17″416 00:25’25″063 00:30’17″670 00:44’17″468 00:50’34″233
85 112 ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F2 40-49 00:50’39″330 00:00’14″095 00:04’59″770 00:18’41″909 00:24’57″032 00:29’59″487 00:44’18″688 00:50’39″330
86 198 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 -39 00:50’45″273 00:00’10″758 00:04’58″092 00:19’15″073 00:25’31″298 00:30’35″296 00:44’37″552 00:50’45″273
87 205 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M2 40-49 00:51’29″915 00:00’15″546 00:05’13″388 00:19’12″825 00:25’33″454 00:30’42″903 00:45’21″626 00:51’29″915
88 250 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 -39 00:51’38″256 00:00’08″858 00:05’16″840 00:19’30″305 00:25’46″497 00:30’50″068 00:45’25″706 00:51’38″256
89 229 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΣΤΟΥ M3 50-59 00:51’42″812 00:00’13″993 00:05’05″706 00:19’05″764 00:25’23″706 00:30’26″533 00:45’07″544 00:51’42″812
90 259 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ M2 40-49 00:51’59″595 00:00’10″490 00:05’02″308 00:19’16″653 00:25’30″797 00:30’40″612 00:45’31″847 00:51’59″595
91 159 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΝΔΡΟΣ M2 40-49 00:52’26″417 00:00’11″585 00:04’59″369 00:19’01″624 00:25’22″212 00:30’48″143 00:45’40″594 00:52’26″417
92 263 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΖΩΗ XANTHI RUNNERS F2 40-49 00:52’27″787 00:00’14″374 00:05’19″686 00:19’51″191 00:26’19″857 00:31’35″603 00:46’08″173 00:52’27″787
93 147 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ AEK M1 -39 00:52’51″879 00:00’06″984 00:05’08″349 00:19’49″233 00:26’22″617 00:31’41″112 00:46’30″672 00:52’51″879
94 127 ΓΑΛΑΧΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ M2 40-49 00:52’56″460 00:00’10″828 00:05’30″369 00:20’40″351 00:27’10″940 00:32’22″842 00:46’43″011 00:52’56″460
95 130 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M2 40-49 00:52’59″559 00:00’12″885 00:05’25″448 00:20’20″971 00:26’53″089 00:32’12″307 00:46’57″466 00:52’59″559
96 245 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ F3 50-59 00:53’26″869 00:00’06″349 00:04’40″087 00:19’27″872 00:26’11″497 00:31’33″597 00:46’49″912 00:53’26″869
97 249 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ F3 50-59 00:53’38″265 00:00’07″673 00:05’07″066 00:20’10″552 00:26’52″030 00:32’06″344 00:47’09″532 00:53’38″265
98 199 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M4 60+ 00:53’38″421 00:00’05″725 00:05’06″369 00:19’50″283 00:26’11″897 00:31’48″555 00:47’01″252 00:53’38″421
99 154 ΖΑΦΕΙΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M3 50-59 00:53’51″904 00:00’17″648 00:05’50″323 00:21’09″106 00:27’46″122 00:32’56″173 00:47’34″670 00:53’51″904
100 232 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ RODOPI RUNNERS M4 60+ 00:53’54″703 00:00’14″296 00:05’25″367 00:20’20″792 00:26’52″834 00:32’12″973 00:47’22″490 00:53’54″703
101 162 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ MISSION IMPOSSIBLE TEAM F2 40-49 00:54’08″164 00:00’11″063 00:05’04″464 00:19’58″592 00:26’43″197 00:32’09″772 00:47’35″797 00:54’08″164
102 281 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 40-49 00:54’13″043 00:00’16″058 00:05’14″319 00:19’55″592 00:26’40″311 00:32’00″194 00:47’32″210 00:54’13″043
103 123 ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 40-49 00:54’28″248 00:00’19″737 00:06’03″930 00:21’44″446 00:28’45″006 00:34’26″109 00:48’54″005 00:54’28″248
104 151 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F2 40-49 00:54’28″388 00:00’19″279 00:06’00″989 00:21’26″729 00:28’09″166 00:33’27″365 00:48’06″591 00:54’28″388
105 176 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΜΕΝΙΟΣ M2 40-49 00:54’34″106 00:00’21″087 00:05’57″006 00:21’06″191 00:27’52″003 00:33’22″236 00:48’20″284 00:54’34″106
106 169 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M1 -39 00:54’45″345 00:00’07″894 00:04’59″507 00:19’51″958 00:26’52″768 00:32’37″052 00:48’01″369 00:54’45″345
107 258 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. M1 -39 00:54’46″727 00:00’20″270 00:06’17″307 00:23’03″120 00:29’53″442 00:35’06″880 00:49’11″413 00:54’46″727
108 132 ΓΚΑΡΕΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M2 40-49 00:54’46″942 00:00’07″776 00:04’58″360 00:19’47″801 00:26’39″152 00:32’10″812 00:47’33″591 00:54’46″942
109 185 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M3 50-59 00:54’53″367 00:00’18″109 00:05’37″610 00:20’54″234 00:27’54″046 00:33’24″094 00:48’26″464 00:54’53″367
110 157 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ M2 40-49 00:55’04″149 00:00’09″234 00:05’02″787 00:20’09″303 00:27’09″231 00:32’52″545 00:48’13″605 00:55’04″149
111 269 ΝΑΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. F1 -39 00:55’05″217 00:00’21″485 00:05’54″647 00:21’18″800 00:28’01″094 00:33’25″633 00:48’47″644 00:55’05″217
112 231 ΤΕΜΙΡΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M1 -39 00:55’09″320 00:00’17″525 00:05’54″269 00:21’14″604 00:27’59″413 00:33’24″396 00:48’41″803 00:55’09″320
113 129 ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M2 40-49 00:55’11″627 00:00’12″923 00:05’14″258 00:20’05″891 00:26’53″494 00:32’28″512 00:48’10″156 00:55’11″627
114 180 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M2 40-49 00:55’12″170 00:00’13″463 00:05’14″320 00:20’06″284 00:26’53″493 00:32’28″376 00:48’09″903 00:55’12″170
115 138 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΟΛΓΑ F1 -39 00:55’33″850 00:00’07″836 00:04’58″789 00:19’47″662 00:26’39″260 00:32’11″332 00:48’17″284 00:55’33″850
116 207 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M1 -39 00:55’37″270 00:00’13″107 00:05’40″582 00:20’58″046 00:27’52″503 00:33’24″674 00:48’46″290 00:55’37″270
117 237 ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ F2 40-49 00:55’57″333 00:00’15″546 00:05’18″642 00:20’07″103 00:26’53″372 00:32’23″696 00:48’45″414 00:55’57″333
118 224 ΣΕΒΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F1 -39 00:55’58″284 00:00’18″288 00:05’52″989 00:21’23″470 00:28’16″909 00:33’47″653 00:49’26″850 00:55’58″284
119 172 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M2 40-49 00:56’15″065 00:00’14″873 00:05’52″920 00:21’38″605 00:28’31″604 00:34’00″412 00:49’24″405 00:56’15″065
120 413 ΜΠΟΖΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ RODOPI RUNNERS-SCIENCE TRAINING M2 40-49 00:56’20″503 00:00’17″145 00:06’00″052 00:21’50″710 00:28’57″051 00:34’34″913 00:50’11″705 00:56’20″503
121 257 ΓΚΟΥΒΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ RODOPI RUNNERS M2 40-49 00:56’21″833 00:00’17″963 00:06’00″049 00:21’49″844 00:28’57″267 00:34’34″789 00:50’12″069 00:56’21″833
122 284 ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M2 40-49 00:56’34″633 00:00’16″265 00:05’29″130 00:20’01″230 00:26’42″340 00:32’14″865 00:49’25″402 00:56’34″633
123 110 ΑΔΑΜΑΚΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ XANTHI RUNNERS F3 50-59 00:56’44″614 00:00’15″544 00:05’36″187 00:20’55″603 00:27’48″864 00:33’23″950 00:49’34″164 00:56’44″614
124 226 ΣΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ KIPRINOS RUNNER M3 50-59 00:56’52″435 00:00’13″655 00:05’35″207 00:21’15″800 00:28’14″527 00:33’46″710 00:49’45″022 00:56’52″435
125 208 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM F3 50-59 00:56’56″005 00:00’11″012 00:05’28″811 00:21’13″289 00:28’17″044 00:33’56″692 00:49’53″669 00:56’56″005
126 244 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M2 40-49 00:57’04″456 00:00’19″498 00:05’54″986 00:21’20″281 00:28’15″485 00:33’53″765 00:49’56″149 00:57’04″456
127 279 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M3 50-59 00:57’04″855 00:00’20″315 00:05’54″131 00:21’20″234 00:28’15″562 00:33’52″907 00:49’55″682 00:57’04″855
128 210 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M3 50-59 00:57’21″311 00:00’14″753 00:05’51″387 00:21’24″570 00:28’19″524 00:33’57″444 00:50’09″421 00:57’21″311
129 111 ΑΛΒΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M2 40-49 00:57’29″068 00:00’19″215 00:06’02″247 00:21’37″502 00:28’32″206 00:34’15″225 00:50’07″961 00:57’29″068
130 211 ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ M3 50-59 00:57’32″848 00:00’08″816 00:05’05″706 00:20’53″784 00:28’06″671 00:33’55″702 00:50’22″380 00:57’32″848
131 227 ΣΜΥΡΗΣ ΣΑΚΗΣ ΠΕΖΟΠΟΡΟΙ-ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ Ν.ΣΟΥΛΙΟΥ M2 40-49 00:57’42″071 00:00’09″437 00:05’49″767 00:21’29″561 00:28’35″268 00:34’19″191 00:50’26″982 00:57’42″071
132 149 ΔΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M2 40-49 00:57’46″677 00:00’14″372 00:05’22″269 00:21’26″670 00:28’47″671 00:34’42″948 00:50’46″298 00:57’46″677
133 243 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F2 40-49 00:57’56″178 00:00’20″316 00:06’02″432 00:21’43″150 00:28’47″932 00:34’31″211 00:50’49″438 00:57’56″178
134 174 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ M4 60+ 00:58’07″079 00:00’13″779 00:06’00″747 00:22’28″029 00:29’47″809 00:35’36″650 00:51’29″109 00:58’07″079
135 241 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ F2 40-49 00:58’49″936 00:00’10″155 00:05’17″237 00:21’22″810 00:28’47″986 00:34’46″483 00:51’30″429 00:58’49″936
136 133 ΓΚΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ CHALKIDIKI RUNNERS TEAM M3 50-59 00:58’58″726 00:00’18″649 00:06’03″679 00:21’57″981 00:29’19″422 00:35’08″660 00:51’45″769 00:58’58″726
137 225 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M3 50-59 00:59’02″455 00:00’14″637 00:05’20″402 00:20’57″021 00:28’20″309 00:34’26″365 00:51’41″447 00:59’02″455
138 234 ΤΡΕΜΚΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F2 40-49 00:59’03″247 00:00’13″859 00:06’00″050 00:22’20″688 00:29’44″453 00:35’34″253 00:51’54″283 00:59’03″247
139 171 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M2 40-49 00:59’03″302 00:00’14″677 00:05’59″870 00:22’21″003 00:29’43″806 00:35’34″891 00:51’54″205 00:59’03″302
140 203 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M2 40-49 00:59’21″222 00:00’17″924 00:06’03″281 00:21’55″604 00:29’12″689 00:34’54″650 00:51’46″160 00:59’21″222
141 150 ΔΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F1 -39 00:59’21″417 00:00’11″996 00:05’24″506 00:21’56″549 00:29’28″849 00:35’17″824 00:52’06″724 00:59’21″417
142 218 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 40-49 00:59’27″305 00:00’16″030 00:06’08″946 00:22’01″084 00:29’13″947 00:34’59″890 00:51’59″748 00:59’27″305
143 217 ΠΟΡΝΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ XANTHI RUNNERS F2 40-49 00:59’46″337 00:00’10″093 00:05’59″467 00:22’58″630 00:30’29″225 00:36’34″813 00:53’04″548 00:59’46″337
144 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RODOPI RUNNERS + DRASIBIKES M2 40-49 00:59’47″446 00:00’10″094 00:05’59″469 00:22’58″509 00:30’29″213 00:36’35″410 00:53’04″227 00:59’47″446
145 178 ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 40-49 01:00’14″387 00:00’14″934 00:05’23″861 00:21’30″057 00:28’47″928 00:34’49″102 00:52’12″302 01:00’14″387
146 220 ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M2 40-49 01:01’10″753 00:00’21″088 00:06’27″673 00:23’24″648 00:30’56″093 00:37’05″688 00:53’55″181 01:01’10″753
147 275 ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 -39 01:01’15″091 00:00’16″448 00:05’17″298 00:21’31″902 00:29’00″987 00:35’06″680 00:53’14″438 01:01’15″091
148 156 ΖΗΣΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F1 -39 01:01’55″411 00:00’09″119 00:05’31″707 00:22’21″083 00:30’00″191 00:36’10″938 00:54’04″797 01:01’55″411
149 196 ΜΩΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M2 40-49 01:02’30″167 00:00’16″027 00:06’11″600 00:23’02″922 00:30’44″625 00:36’57″651 00:54’44″247 01:02’30″167
150 181 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Freelance Thessaloniki M2 40-49 01:02’34″053 00:00’10″425 00:06’07″397 00:23’38″612 00:31’22″157 00:37’33″530 00:55’14″457 01:02’34″053
151 222 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ MISSION IMPOSSIBLE TEAM M2 40-49 01:02’53″337 00:00’15″477 00:05’44″949 00:22’30″015 00:30’13″012 00:36’26″188 00:54’23″245 01:02’53″337
152 236 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ RODOPI RUNNERS M3 50-59 01:03’13″551 00:00’12″701 00:06’05″547 00:23’08″304 00:30’47″827 00:37’02″949 00:54’59″985 01:03’13″551
153 113 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ M1 -39 01:06’51″085 00:00’15″016 00:06’12″708 00:23’50″900 00:32’11″610 00:38’53″530 00:58’12″824 01:06’51″085
154 122 ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ SCIENCETRAINING.GR F3 50-59 01:10’19″225 00:00’14″636 00:06’16″862 00:25’27″687 00:33’53″786 00:41’05″706 01:01’07″275 01:10’19″225
155 191 ΜΠΕΛΟΥΚΜΠΑΣΗ ΧΑΝΙΦΕ RODOPI RUNNERS F1 -39 01:10’19″628 00:00’11″146 00:06’26″436 00:25’31″207 00:33’54″120 00:41’06″159 01:01’07″622 01:10’19″628
156 221 ΣΑΛΙΩΡΑ ΟΛΓΑ F1 -39 00:26’54″636 00:00’15″535 00:06’04″528 00:26’54″636

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *